تحقیق گاوو رد دوون

مطالب دیگر:
📝انواع سیستم های اطلاعاتی و اتوماسیون و بررسي ابعاد مختلف اتوماسيون اقتصادی شبكه هاي توزيع برق📝بررسی جمع آوری و پرورش و تکثیر زنبور تريكوگراما📝بررسی مراحل و جزییات اجرایی ساختمان های بتنی📝بررسی اصول و طراحي ميكسرها و انواع كاربردهاي آنها📝خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی اجزا و ساختار ساختمان های دارای اسکلت فلزی📝خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی عملکرد و کاربرد سیستم ترمز ضد قفلAnti lock Brake System(ABS)📝خرید و دانلود پاورپوینت: آشنايي با معماري جهان كاروانسراي شاه عباسي📝بررسی و آشنایی با تكنولوژي پاشش حرارتي📝بررسی و آشنایی با اینورتر (دور متغیر) و کاربرد آن در مصارف صنعتی📝خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی معماری و بنای خانه امیر لطیفی گرگان و آسیب های وارده و مرمت📝خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی تاثیر راهکار های سبک سازی در کاهش وزن سازه های فولادی📝خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی معماری مجتمع تجاري دهخدا همراه با نقشه بخش های مختلف📝بررسی مهاجرت روستایيان به شهر و اثرات آن بر كاهش فقر روستايي و شهري و بررسی سیاست های مهاجرتی📝زندگی نامه ابوالقاسم عارف قزوینی و نگاهی به آثار و تصنیف های وی📝نگاهی کوتاه به زندگی آلبرت بندورا و بررسی نظریه های آلبرت بندورا📝تاریخچه و فلسفه و روش قدرتمند درمانی هومیوپاتی📝اکولوژی درخت انگور و بررسی انواع آن و خواص و نحوه رشد📝شرایط و مواد فقهی و حقوقی اجاره اشیاء📝اصول مدیریت و سرپرستی منابع انساني و بررسی آن از نگاه اسلام و اشتباهات مديران منابع انساني📝ارتباطات و روش ها و انواع آن
گاو, نژاد رد دوون, تحقیق, سمینار, پایان نامه|761057|muc
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل تحقیق گاوو رد دوون قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

رد دوون دارای اندازه ی متوسط، شاخ دار، قرمز پررنگ و نژادی چند منظوره می باشد. گاو نر دارای وزنی بین 1000 تا 1200 پوند و گاو ماده 800 تا 1000 پوند می باشند. می تواند تا 12000 پوند شیر غنی از نظر سرشیر تولید کند و گوساله ی دارای استخوان سبک و 60% گوشت قابل استفاده به دنیا آورد. گوساله ها همچنین می توانند به شکل گاوهای نر باهوش آرام و مطیع و پرکار پرورش یابند. رد دوون یک ضرورت برای مهاجران آمریکایی در باختر میانه بودند. آنها نژاد یک مزرعه ی خانوادگی کوچک بودند امّا بعد از جنگ جهانی نژادهای خاص دیگری برای گوشت و شیر به وجود آمدند. بعد از آن تراکتورها به طور کلی جایگزین گاوهای نر شدند و نیاز به یک نژاد چند منظوره مثل رد دوون کاهش یافت.

توصیف

رفتارها و محل سکونت

تاریخچه

تاریخچه

توسعه و ایجاد پُل دوون (دوون بدون شاخ)

و...

فایل word شامل 9 صفحه