دانلود پاورپوینت سازه های چادری 76 اسلاید

مطالب دیگر:
🔥تحقیق در مورد مباني و تفاوت‏ها در فقه زنان 22 ص 🔥تحقیق در مورد مبانی زیست شناسی 45 ص 🔥تحقیق در مورد مجسمه ساز آمریکائی ریچارد سرا 🔥تحقیق در مورد محبت به خداوند 🔥تحقیق در مورد محققين علوم دامى عقيده دارند که گوسفندان اهلى امروزه از گوسف 🔥تحقیق در مورد محلول بافر 5ص 🔥تحقیق در مورد محلول بافر 🔥تحقیق در مورد محمد 25 ص 🔥تحقیق در مورد محور ارزيابی فنی اقتص ضایعات و پسماندهای 7 محصول کشاورزی 23 ص 🔥تحقیق در مورد مختصر تاريخ چاپ 🔥تحقیق در مورد مدل هاي مديريت و برنامه ريزي استراتژيك 30 ص 🔥تحقیق در مورد مديران خلاق 15 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت توليد انگيزه خلاقیت و کار 19ص 🔥تحقیق در مورد مديريت توسعه داخلي 16 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت دانش 20 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت خانواده 🔥تحقیق در مورد مديريت در سازمانهاي مجازي 20 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت در قرن 21 14 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت دولتي 10 ص 🔥تحقیق در مورد مديريت رفتار سازماني 20 ص
|761088|muc
با سلام و خیر مقدم،در این پست توضیحات فایل دانلود پاورپوینت سازه های چادری 76 اسلاید قابل رویت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تاریخچه سازه های چادری :
در سال 1960توسط فرانک اتو با استفاده از شبکه های سیمی آویخته ومحاسبات مهندسی نوع جدیدی از معماری را با سازه های چادری بنیان نهاد و موفق شد به گونه ای بسیار زیبا هنر وصنعت را در هم آمیزد . فرانک اتو با استفاده از روشهای نوین طراحی شبکه های سیمی سازه چادری بسیار زیبا ومدرنی را در نمایشگاه مونترال و ورزشگاه المپیک مونیخ ايجاد کرده که هردو جزء عظيم ترين و پيچيده ترين سازه های غشايی هستند.

تعریف چادر :
چادر، یک پوسته ی کششی یکپارچه نازک است که به وسیله ی یک ستون یا قوسی فشاری نگه داشته می شود.
چادر نوعی متفاوت از سازه کابلی با انحنای مضاعف است که در آن فاصله بین کابل کاهش یافته و به صفر رسیده و سطح آن یک پوسته ی پیوسته گردیده است.

در چادر، پوسته تمامی بار یا بخشی از آن را حمل می نماید. چادرهای کوچک، که کاملاً از پارچه ساخته شده اند، معمولاً به وسیله ی دکل ها(ستون ها) یا قوس ها نگاه داشته می شوند


سازه های چادری به دلایل زیر نسبت به اشکال سازه ای دیگر ، در اولویت انتخاب می باشند: